Vav TV İzle

Faizler viraneye çevrildi! 1.532 lira taksit ödemesiyle 90.000 TL konut kredisi sahibi olun! Ev sahibi olmak isteyenler dikkat!

Ekonomik anlamda zorluklar çeken vatandaşlar bankaların kredi avantajlarına yönelmeye başladı. Dönem dönem en uygun kampanya ve tekliflerini müşterilerine sunan özel ve kamu bankaları yeni ayın hemen ardından mercek altına alındı. Konut alımında ek bir destek isteyenlere Ziraat'ten muhteşem haber geldi. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası uygun taksit imkanıyla konut kredisi kampanyasını duyurdu. Kamu bankası olması nedeniyle bütçeye uygun kredi veren bankalardan olan Ziraat Bankası şu anda en düşük faizli konut kredisini veren bankalar arasında yer alıyor.

Bugünün evini yarına bırakma! Ekonomik anlamda zorluklar çeken vatandaşlar bankaların kredi avantajlarına yönelmeye başladı. Dönem dönem en uygun kampanya ve tekliflerini müşterilerine sunan özel ve kamu bankaları yeni ayın hemen ardından mercek altına alındı. Konut alımında ek bir destek isteyenlere Ziraat'ten muhteşem haber geldi. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası uygun taksit imkanıyla konut kredisi kampanyasını duyurdu. Kamu bankası olması nedeniyle bütçeye uygun kredi veren bankalardan olan Ziraat Bankası şu anda en düşük faizli konut kredisini veren bankalar arasında yer alıyor.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Bugünün Evini Yarına Bırakma!

Bankamız Konut Kredisi'ne hemen başvurun, 120 aya kadar vade imkânı ile hayalinizdeki evin sahibi olun.

KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ekspertiz değeri 500.000 TL ve altında olan konutlara ekspertiz değerinin %90'ına kadar, 500.000 TL'nin üzerinde olan konutlara ise ekspertiz değerinin %80'ine kadar 120 aya varan vadeler ile kredi kullanabilirsiniz.

Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Gerekli görülmesi halinde ek teminat talep edilebilir

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası* ürünlerini sunmaktadır.