Sapık milyarder Jeffrey Epstein hücresinde ölü bulundu! Donald Trump'ın yakın arkadaşıydı...

Son dakika haberine göre; Cinsel taciz suçundan tutuklu ABD'li milyarder iş insanı Jeffrey Epstein hücresinde ölü bulundu. Epstein'in intihar ettiği iddia edildi. 66 yaşındaki ABD'li milyarder iş insanı Jeffrey Epstein, cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturma suçlamasıyla tutuklanmıştı.

ABD'de seks amaçlı insan kaçakçılığıyla ve çocuk istismarıyla suçlanan tutuklu milyarder iş adamı Jeffrey Epstein'ın hücresinde ölü halde bulunduğu bildirildi.

66 yaşındaki Epstein, 2008'de suçlu olduğunu kabul ederek, savcılık makamı ile anlaşmış ve 13 ay hapisle cezalandırılmıştı.

Ajanslara düşen son dakika haberine göre, cinsel taciz suçundan tutuklanan ABD'li milyarder iş adamı Jeffrey Epstein'in cezaevinde intihar ettiği açıklandı.

ABD Başkanı Donald Trump'ın da yakın ilişkisi olduğu 66 yaşındaki ABD'li milyarder iş insanı Jeffrey Epstein, reşit olmayan kız çocuklarına yönelik cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturma suçlamasıyla 6 Temmuz günü tutuklanmıştı.

Seks amaçlı insan kaçakçılığı ve çocuk istismarıyla suçlanan tutuklu milyarder iş insanı Jeffrey Epstein'in tuhaf bir hayali de ortaya çıkmıştı.

DİĞER GALERİLER