İranlı Messi hakkında şoke eden iddia! 23 kadınla...

Barcelona'nın dünya çapındaki yıldızı Lionel Messi'nin ikizi olarak tanınan İranlı Reza Parastesh'in bu benzerliği kullanarak 23 kadınla ilişkiye girdiği iddia edildi. Bu iddiaların ardından İranlı Messi'den ilk açıklama geldi.

İran'da Barselonalı ünlü futbolcu Lionel Messi'ye benzeyen ve 'İranlı Messi' olarak anılan Rıza Paratesh, kendisini gerçek Messi olarak tanıtıp, ilişkide bulunduğu iddiasıyla 23 kadın tarafından şikayet edildi.

Insolite TV'nin haberine göre, dünyaca ünlü Arjantinli futbolcu Lionel Messi'ye benzerliği ile tanınan İranlı Rıza Paratesh,, iddiaya göre, 'Ben Messi'yim' diyerek 23 kadınla ilişki kurdu.

Kadınlar gerçek Messi olmadıklarını öğrendikleri Paratesh'ten şikayetçi oldu. Sahte Messi'ye dava açıldığı belirtildi.

İRANLI MESSI'DEN İLK AÇIKLAMA

Parastesh, haberlerin ardından sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Selam arkadaşlar. Sosyal medyada benim Lionel Messi olduğumu söyleyip 23 kadınla birlikte olduğuma dair yalan haberler dolaşıyor. Lütfen insanların itibarı ve güvenilirliğiyle oynamayın. Herkes çok iyi biliyor ki söylenenler doğru olsaydı, şikayette bulunan biri olurdu ve soruşturma açılmasına kadar giderdi. Eğer haberler gerçek olsaydı şu anda hapiste olurdum. İnanmayın doğru değil. Hukuki yollardan bununla savaşmak için gereken her şeyi yapacağım. Umarım polis bu yalan haberi kimin yaptığını bulur ve ifşa eder."

Messi'ye olan benzerliği ilk kez babası tarafından fark edilen Parastesh, zamanla benzerliği kendisi de kabullenmişti.

DİĞER GALERİLER