Filmlerdeki İnanılmaz Çekim Hataları

Tekrar tekrar izleyip de tadına doyamadığımız ünlü filmlerin hepsinde çoğumuzun gözünden kaçan öyle inanılmaz hatalar var ki... Filmleri, izlenme ve beğenilme oranlarına göre sıralayan sitelerin yanında hata sayılarına göre sıralayan siteler bile var. İşte o sitelere göre, gişe rekorları kıran, tarihin en yüksek bütçeli filmi "Titanik"te bile, 200'den fazla hata olduğunu düşünebiliyor musunuz? Yine en iyi filmler sıralamasında ilk 50'de olan filmlerden biri "Apocalypse Now- Kıyamet" de içinde "en çok hata" olan film! Bu iddialı filmde, izleyicilerin gözünden kaçmayan tam 391 hata var. Peki hata rekortmeni diğer filmler neler? İşte sadece dikkatli izleyicilerin gözüne takılan ve görünce "nasıl kaçırdım" diyeceğimiz o hatalar...

Terminatör 3

- Otomobilin öncamı birdenbire kayboluyor

Harry Potter ve Sırlar Odası

- Peruğun altından saç gözükmesi

Filmin son sahnelerinden birinde, Lucius Malfoy'un saçları arkaya doğru uçuşunca, sarı peruğunun altından koyu renk saçı gözükür.

Terminatör 3

- Uçağın numarası değişiyor

Birinci karede N3035C olan numara, ikinci karede N3973F olarak değişiyor.

Kayıp Balık Nemo

– Poşet değişikliği

Dişçinin Nemo’yu poşete koyduğu sahnede ilk başta fermuarlı bir poşete Nemo’yu sokmaya çalışırken sahne değişip de Nemo’yu yakaladığında elindeki torbanın artık normal bir torba olduğunu görebiliyoruz.

DİĞER GALERİLER