Dünya 20 yaşındaki corona virüs hastasını konuşuyor: Sağır kaldım

Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına alırken, sosyal medya koronavirüs ile ilgili içeriklerden geçilmiyor. 20 yaşındaki ABD'li üniversite öğrencisi Julia Buscaglia, ocak ayında İtalya'ya taşındı ve corona virüs kaptı. Enfekte olan genç kadının yaşadığı korkunç deneyimi sosyal medyada paylaştı. Buscaglia'nın anlattıkları sonrası da corona virüsün yetki belirtileri de ortaya çıktı.

ABD'li üniversite öğrencisi Julia Buscaglia, ocak ayında taşındığı İtalya'da COVID-19 virüsü nedeniyle; işitme, tat alma ve koklama yetilerini kaybettiğini ifade etti.

Genç kadın, ateş ve kuru öksürükten farklı, ek semptomlar yaşadığını ve enfekte olmak ile ilgili korkunç deneyimlerini anlattı.

Genç kadın twitter hesabından paylaştığı deneyimlerinde, kuru öksürük ve ateşten daha farklı semptomlar yaşadığını açıkladı. Test sonuçlarının pozitif çıktığını öğrendiğinde şoka girdiğini açıklayan kadın inanamadığını ifade etti.

Buscaglia, "Virüs testimin pozitif çıkmasına inanmadım çünkü vücudumda hastalığa dair hiçbir semptom yoktu" diyor ve onu test yaptırmaya iten günbegün yaşadığı deneyimleri böyle anlatıyor...

Genç kadın bir sabah büyük bir acı içerisinde uyandığını anlatıyor. "Başım çatlayacak gibiydi, kulaklarım zonkluyordu ve sanki boğazım yanıyormuş gibi hissettim. Vücudum ağrıyordu, titremem vardı ve ateşim çok yüksekti, bütün gün yatakta kaldım."

DİĞER GALERİLER