Bugünkü
Takvim
  • Galatasaray
  • 31.01.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 31.01.2011 15:03

G.Saray'dan 'e teklif

Divan Kurulu Üyesi Yılmaz Toköz, sarı-kırmızılı ekibin santrafor sorununu çözmek için ' dönsün' önerisinde bulundu...

G.Saray'dan Hakan Şükür'e teklif
Divan Kurulu Üyesi Yılmaz Toköz, futbol takımının 1,5 yıldır santrforsuz oynadığını dile getirerek, ''Bu soruna mutlaka çözüm bulunması gerekir. Bence 'ün futbola dönmesi için yönetimin ikna etmesi lazım. Bu da olmazsa halen para ödediğimiz Nonda geri getirilsin'' dedi.

Toköz, A.A muhabirine yaptığı açıklamada, transferin yarın akşam saatlerine kadar yapılabileceğine dikkati çekerek, ''Ben 60 yıldır Galatasaray'ı takip ediyorum, böyle santrforu olmayan bir takım izlemedim. Geçtiğimiz hafta Hakan Şükür'ün 3 aylığına futbola dönmesi önerisinde bulunmuştum. Ancak Hakan'ı yönetimden kimse aramadı. Yönetim santrforsuz bir takımı tercih ediyor. Bence Hakan'ı ikna etmeliler. Bu da olmuyorsa, daha önce gönderdiğimiz Nonda geri getirilmeli. Bu oyuncuya hala para ödediğimizi biliyorum'' diye konuştu.

Eskiden Galatasaray'da oynayan Necati Ateş'in de kulübü ve kendisiyle anlaşarak alınabileceğini ifade eden Yılmaz Toköz, bu 3 önerisinden birinin gerçekleşmesi halinde takımın santrforsuz kalmayacağını sözlerine ekledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.