Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 24.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 24.09.2011 21:45

Trabzonspor'a küfürlü gönderme!

li taraftarlar Kayserispor maçının 61. dakikasında Trabzonspor'a küfürlü tezahuratta bulundu.

Trabzonspor'a küfürlü gönderme!
G.Antep ve Manisa maçlarının 61. Dakikalarında Trabzonspor"a küfürlü gönderme yapan taraftarları Kayserispor maçında da bu geleneğini sürdürdü.

Maçın 61. Dakikasında "İ… Trabzon olamazsın şampiyon" diye tezahurat yapan sarı-lacivertliler bu sezon oynadıkları G.Antep maçında ra aynı eylemden dolayı disiplin kuruluna sevkedildiği ortaya çıktı.

Deplasmanda oynanan G.Antep maçının 61. Dakikasında aynı tezahurattan dolayı temsilcilerin raporları doğrultusunda disiplin kuruluna sevkedilen Fenerbahçe kurulun son toplantısında "isnat olunan ihlalin unsurları oluşmaması" gerekçesiyle cezaya çarptırılmadı. Sarı-lacivrtlilerin G.Anteple oynadıkları maçta başlayan bu çirkin ve kötü tezahuratını sadece bayan ve çocukların tribünlerde olduğu F.Bahçe – Manisa maçında da tekrarlanması dikkat çekti.

Hukuk Müşavirliğinin Fenerbahçe – Manisa maçında ilgili sevk işlemini ise yarın belli olacağı öğrenildi. Sarı-lacivertli taraftarların bugünkü Kayserispor maçının 61. Dakikasında da daha önceki maçlarda olduğu gibi Trabzonspor"a küfürlü tezahuratta bulunmasının ardından Fenerbahçe"nin bu eylemden dolayı para cezasına çarptırılabileceği öğrenildi.

kalan karakter 1000

argalya61 argalya61

biz olsak kapatırlar sahamızı...4 maç 61.dakika küfür..nasıda öğrettik 61.dakkayı size..aferin fener kenddine yakışanı yapmaya devam et

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır5
cevapla 25.09.2011 12:49
argalya61 argalya61

yakışır yakışı fenere yakışır...bu kadar kuyruk acısından sonra yapmaları doğal..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 25.09.2011 12:48
karasulu karasulu

fenerbahçelilere yakışık almadı. diğer takım taraftarlarından farkımız kalmaz arkadaşlar lütfen. sadece takımımıza hep destek tam destek.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır3
cevapla 24.09.2011 15:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.