Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 19.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 19.09.2011 12:42

"Mart'ta çıkarım Mayıs'ta adayım"

, ziyaretine gelen yöneticilere, mart ayında özgürlüğüne kavuşacağından emin olduğunu söyledi.

Mart'ta çıkarım Mayıs'ta adayım
Şike ve teşvik primi iddialarıyla ilgili olarak 'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı , çok yakında özgürlüğüne kavuşacağını düşünüyor.

"İŞLER SİZİN İÇİN HEP ZOR OLACAK"

Başkan bu yöndeki inancını, ziyaretine gelen ve Hukuk Kurulu üyelerinin, "Tutuklu olan başkanınız istifa etmediği sürece işler sizin için hep zor olacak" sözlerini kendisine ileten yönetici arkadaşlarıyla paylaştığı ortaya çıktı.

"YARGITAY KABUL ETMEZ"

İstifasına gerek olmadığını söylediği belirtilen Yıldırım'ın, kendisine isnat edilen suçlamalara ilişkin delil olarak gösterilen telefon konuşmalarının Yargıtay içtihatlarına göre delil sayılamayacağını yönetici arkadaşlarına aktararak, "İddianame ortaya çıkınca, suçsuz olduğum kanıtlanacak. Tahminen mart ayında çıkarım. Mayıs ayındaki kongreye de güçlenmiş şekilde tek aday olarak girerim" dediği belirlendi.

kalan karakter 1000

sercanogutcu sercanogutcu // BURSA

Evet Millet kendini yırtsa da büyük başkan bu zedeleyici durumdan eminim ki daha güçlenerek kurtulacak... toplam beş yılda aldığım ürünleri temmuzdan itibaren aldım, sonu kadar devam

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.09.2011 11:58
urall urall

BÜYÜKSÜN BAŞKAN. BİRŞEYLER SÖYLÜYORSAN DOĞRUDUR. DEMEK KİÇOK ŞEY BİLİYORSUN.

FENERBAHÇEMİZ SİZİNLE DAHA DA BÜYÜYECEK..

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.09.2011 21:44
kubilay62 kubilay62

A.Y.(60) martta yırtarım, mayıstan itibaren kaldığım yerden devam diyor. Şike-teşvikten ceza almayıp gerçekten çıkarsa, şike yapmakta yasal olacak anlamına geliyor ki. Tam A.Y.(60) ye göre ortam olacak.
Türkiye enteresan bir memleket.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır12
cevapla 19.09.2011 13:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.