Bugünkü
Takvim

Kalkavan'dan Yıldırım'a şok sözler

Fenerbahçe eski yöneticisi ve başkan adayı , 'la ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

  • Fenerbahçe
  • 19.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.09.2011 14:57
ABONE OL
Kalkavan'dan Yıldırım'a şok sözler
Telegol programına konuşan , "'a komplo mu yapıldı?" sorusuna, "Bir komplo olduğuna inanmıyorum. Ama 60 senedir futbolun içerisindeyim ve 17 sene futbol oynamış bir insanım. Amatör zamanımızda dahi böyle şikelerle hep karşılaşırdık. Ama yasa çıktıktan sonra bu eylemlere girersek yasaya karşı gelmiş oluruz" dedi.

"ONUN DURUMUNA DÜŞMANIM DAHİ DÜŞMESİN"
Aziz Yıldırım'ın içeride olmasına neden olan olayları Fenerbahçe'nin şampiyonlukları ve Fenerbahçe için yaptığını vurgulayan Kalkavan, "Onun durumuna düşmanım dahi düşmesini istemem. Suçsuz bir insanı bu kadar içeride tutuyorlarsa, o zaman büyük bir yanlışlık vardır. Bir şeyler var ki bu kadar içeride tutuyorlar. Şike olayı tespit edildiyse kimsenin yapacağı bir şey yok. TFF başkanı bile yapamaz. Neticede TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar da Fenerbahçeli. Bir Fenerbahçeli Fenerbahçeyi küme düşürmek istemez" şeklinde konuştu.

"FENERBAHÇE'Yİ KÜME DÜŞÜREN BAŞKAN OLARAK TARİHE GEÇECEK"
Mehmet Ali 'nin bir tek hatası olduğunu kaydeden Kalkavan, "Aydınlar ilk televizyona çıktı, 'Hukuk sürecini bekleyeceğiz. Yargısız infaz olmaz' dedi. Ondan sonra UEFA müfettiş gönderdi. Müfettiş savcının yanınıda kısa bir süre kaldı ve Mehmet Ali Aydınlar verdiği sözden geri döndü. Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'ne göndermeme kararı aldı" dedi.

Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye vermiş olduğu hizmetlerin inkar edilemeyeceğini vurgulayan Kalkavan, "Ama hukuk ceza verirse, Aziz Yıldırım Fenerbahçe'yi küme düşüren başkan olarak tarihe geçecektir" ifadelerini kullandı.

Nihat Özdemir'i de eleştiren Kalkavan; "İstifası beni hayal kırıklığına uğrattı. Tam bir kaybeden komutan edasıyla hareket etmiştir. Sonra araya bazı isimler girdi yapmış olduğu hatayı geri aldı" dedi.

"YÖNETİMDE GÖREV ALABİLİRİM"
Yönetimin olaganüstü seçime gitme k ararının doğru olmadığını söyleyen Şadan Kalkavan, "4-5 ay sonra zaten kongre zamanı. 4-5 ay sonra yeniden başkanlık seçimi olacak. Şimdi kendi aralarından başkan seçerek mevcut yönetimle işlerin yürümesinin doğru olacağına inanıyorum. Başkanlık defterini kapattım. Ama inandığım güvendiğim bir başkan adayı olursa yönetici olarak görev alabilirim" diye sözlerini bitirdi.

kalan karakter 1000

fenerli fenerli

dinozor gibi cikti yine ortaya sevimsiz futboldan anlamaz sevilmez iki defa yönetici oldu kulübe ne faydasi oldu hepsi bir hic

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.09.2011 17:10
rizeli rizeli

feneri satip kactiniz birkere daha ne yuzle cikiyonuz ortaya anlamiyomya alisenmi oda ayni sende alisenin en son istifa edip gittigi sezona bi bakin bakalim konustugu gibimi

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 20.09.2011 10:31
gercek sampiyon gercek sampiyon

helal olsun akl-i selim buna denir iste. Kutlarim sizi sada n bey olaylara at gozlukleri ile degil, mantik cercevesinde bakiyorsunuz. Umarim sizin gibi degerli ve bilge insanlar gecer bu guzide klubumuzun basinada, mafyanin elinden kurtarir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır6
cevapla 19.09.2011 21:15
fb fb

elini sıkarken bie aman abi der gibi bakmışsın şimdi havalanmışsın bumu karakter

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır2
cevapla 19.09.2011 15:43
hadi işine hadi işine

yara almış kurdun peşine düşen akbabalar gibi sürü oluşturmaya başladınız. birde utanmadan başkanlığa soyunmanın sinyallerini veriyorsunuz..sn ali şen den biraz olsun fenerbahçelilik öğrenin sizde fenerlilik duruşumu var ki

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır1
cevapla 19.09.2011 15:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.