Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 21.02.2011 Gazete
ABONE OL

Fener alayı

Başta kaptan olmak üzere futbolcuları şampiyon gibi karşılayan Sarı-Lacivertli taraftarların sevinci görülmeye değerdi. Yıldız oyuncular da coşkuya tezahüratla karşılık verdi

Fener alayı
yuvası 'da şampiyon gibi karşılandı. Beşiktaş galibiyetinin coşkusuyla soluğu Samandıra'da alan Fenerbahçeli taraftarlar, ortalığı ellerindeki meşalelerle bir anda karnaval alanına çevirdi. Futbolcular da bu coşku karşısında ne yapacağını şaşırdı.

BİRLİKTE ÜÇLÜ ÇEKTİLER
Başta kaptan olmak üzere Sarı-Lacivertli futbolcular, taraftarların ateşli gösterisine ortak oldu. Taraftarlar ve futbolcular birlikte 3'lü çekerken ortalık "Şampiyon Fenerbahçe" sesleriyle inledi.

İÇERİ ZORLA GİREBİLDİLER
Takım otobüsü Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde durduktan sonra taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle zorla içeri girebildi. Fenerbahçe yöneticileri de sevince ortak oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.