Bugünkü
Takvim
  • Emlak&OTO
  • 03.10.2019 14:46
  • Son Güncelleme: 03.10.2019 14:46

? 2019 Kamu lojman satış başvurusu ne zaman başlayacak?

? Resmi Gazete'de yayımlanan Milli Emlak Tebliği ile kamu lojman satışının yapılacağı duyuruldu. Kamu lojmanları, Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından satışa çıkarılacak. Peki, devlet lojmanları ne zaman satılacak? 2019 Kamu lojman satış başvurusu ne zaman başlayacak?

Devlet lojmanları ne zaman satılacak?

Devlet lojmanlarının ne zaman satışa çıkarılacağı merakla bekleniyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Milli Emlak Genel Tebliği'nde yapılan değişiklik ile 120 ay vadeli lojman satışının önü açılmış oldu. İkamet ettiği kamu konutunu satın almak isteyen memurlara 5, 7 ve 10 yıla yakın taksit imkanı sağlanacak. Gözler, lojman satışlarının hangi tarihte yapılacağına çevrildi. Peki, devlet lojmanları ne zaman satılacak? 2019 Kamu lojman satış başvurusu ne zaman başlayacak? İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

DEVLET LOJMANLARI NE ZAMAN SATILACAK?

Kamu lojmanları ihale yöntemi ile satışa sunulacak. Söz konusu konutların satışlarının ne zaman yapılacağı henüz açıklanmadı. Konu ile ilgili tarih bilgisi açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

Kamu lojman ihaleleri ile ilgil detaylı bilgiler için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.