Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Ekonomi
 • 12.04.2021 07:55
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 19.04.2021 15:24
ABONE OL

3 ay ödemesiz, 90 günde bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli para veriliyor!

'tan geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada, ilgili kampanyanın düşük faiz oranları, esnek ödeme seçenekleriyle özel sektör, kamu personeli ve emekliler için başvurularının alınmaya devam edildiği, ilgili kredi kampanyasına cep telefonuyla da başvuru yapılabileceği kaydedildi.

Para ihtiyacı olanlar bunu yapıyor! 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir eşit taksitli...

Vakıfbank'ın tüm ihtiyaçlar için 36 aya varan vade seçenekleriyle sunduğu kredi kampanyasına başvurular devam ediyor. Bankaların sizden talep ettikleri belirli şartları karşıladığınız sürece arzu ettiğiniz her şekilde bankalara ulaşarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bir banka şubesine gitmeyi tercih edebilir ya da internet bankacılığı ve telefon kullanarak bireyse kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank'tan geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada, ilgili kampanyanın düşük faiz oranları, esnek ödeme seçenekleriyle özel sektör, kamu personeli ve emekliler için başvurularının alınmaya devam edildiği, ilgili kredi kampanyasına cep telefonuyla da başvuru yapılabileceği kaydedildi.

Vakıfbank'tan yapılan açıklamada, "üm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri'nde.

Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvuru yapabilirsiniz." denilirken, ilgili kredi kampanyasıyla ödemelerin aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli şeklinde gerçekleştirilebileceği belirtildi.

Vakıfbank'ın kredi kampanyasına ilişkin ayrıntılı bilgilendirmeye https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2675 adresinden erişim sağlanabiliyor.

   Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

   Bankaların sizden talep ettikleri belirli şartları karşıladığınız sürece arzu ettiğiniz her şekilde bankalara ulaşarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bir banka şubesine gitmeyi tercih edebilir ya da internet bankacılığı ve telefon kullanarak bireyse kredi başvurusu yapabilirsiniz.

   İnternet bankacılığı veya telefon aracılığı ile yapacağınız başvurular sayesinde maliyetten ve zamandan tasarruf edebilir, olumlu sonuçlandığı takdirde kredinize hemen kavuşabilirsiniz. Ancak bu kredileri alabilmeniz için BDDK yasal yükümlülüklerinde ve bankanın kendi belirlediği politikalarında yer alan bazı şartları sağlamanız gerekiyor. Eğer bu şartlara uygunluk göstermiyorsanız kredi almanız zor olacaktır.