Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Ekonomi
 • 23.01.2021 01:58
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 07.04.2021 15:03
ABONE OL

3 ay boyunca beş kuruş ödeme yapılamadan, 125 bin lira ödenecek! Başvurular devam ediyor

3 ay boyunca beş kuruş ödeme yapılamadan, 125 bin lira ödenecek! Başvurular devam ediyor. sitesinden duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilerine özel ödeme seçenekleri ile bayram kredisi imkanı sağlayacağını duyurdu. Banka müşterilerine sağladığı kredi kampanyasında 3 ay ödeme erteleme ve 36 ay vade sunuyor.

Milyonlara müjde! 125 bin lira ödenecek! Başvurular...

3 ay boyunca beş kuruş ödeme yapılamadan, 125 bin lira ödenecek! Vakıfbank kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kampanyalar bölümünden nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel bir kampanya sunuyor. Bankanın sunduğu bu kampanya detayları ise sizlerle. Emekliye, esnafa ve özel sektör çalışanları gibi çok farklı gelir gruplarına çeşitli kredi imkanları sunuluyor. Son dakika haberi! Son dakika gelişmesinin ayrıntıları takvim.com.tr'de...

Vakıfbank Kredi Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılıyor?

Vakıfbank'ın kredi kampanyasına başvurmak isteyen vatandaşlar şube üzerinden başvuru yapabildiği gibi online kanallar üzerinden de başvuru yapabiliyor. Covid-19 salgın sürecinden kaynaklı internet ve telefon bankacılığının daha yaygın hale geldiği bu dönemde SMS ile Vakıfbank kredisine başvuru yapılabiliyor.


Bireysel İhtiyaç Kredisi Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Başvurduğunuz krediyi kullanırken dikkat etmeniz gereken etkenlerden biri faiz oranları olacaktır. Faiz oranları bankadan bankaya farklılıklar gösterir, sizin de yapmanız gereken şey oranları etraflıca inceleyip kendine uygun olanı tercih etmeniz olacaktır. Fain oranları, kredisini kullandığınız bankanın yaptığı masrafların toplamıdır. Sizden de bu masrafları karşılamanız beklenir. Daha az bir masraf ödemek istiyorsanız, sizin için en düşük faiz oranına sahip bankayı tercih etmelisiniz. Buna ek olarak birçok farklı masraflar da karşınıza çıkabilir. Bunları da göz önüne alarak size uygun bankayı tercih etmenizde fayda olacaktır.

   Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

   Bankaların sizden talep ettikleri belirli şartları karşıladığınız sürece arzu ettiğiniz her şekilde bankalara ulaşarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bir banka şubesine gitmeyi tercih edebilir ya da internet bankacılığı ve telefon kullanarak bireyse kredi başvurusu yapabilirsiniz.

   İnternet bankacılığı veya telefon aracılığı ile yapacağınız başvurular sayesinde maliyetten ve zamandan tasarruf edebilir, olumlu sonuçlandığı takdirde kredinize hemen kavuşabilirsiniz. Ancak bu kredileri alabilmeniz için BDDK yasal yükümlülüklerinde ve bankanın kendi belirlediği politikalarında yer alan bazı şartları sağlamanız gerekiyor. Eğer bu şartlara uygunluk göstermiyorsanız kredi almanız zor olacaktır.