Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Ekonomi
 • 13.11.2020 17:36
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 13.11.2020 17:36
ABONE OL

, , bedava nasıl alınır? Ücretsiz internet müjdesi!

, , bedava nasıl alınır? Telefon kullananlar için ki neredeyse herkes kullanıyor, internetin çok ama çok büyük bir yeri vardır. Çünkü artık internet olmadan neredeyse hiçbir işlemi yapamıyorsunuz. Bu nedenle de telefon kullanan insanlar bu işlemlerini yapabilmek ve doyasıya eğlenmek adına internet paketleri yapıyorlar ve bunlara ücret ödüyorlar. İnternet fiyatları da malum çok fazla ucuz değil ve bazı dönemlerde oldukça fazla yüklenmeler olabiliyor. İşte bunun için telefon hatları müşterilerine zaman zaman bazı kampanyalar eşliğinde insanlara bedava internet hizmeti verebiliyor.

Ücretsiz internet müjdesi! Hediye internet başvurusu yapma

Vodafone, Turkcell, Türk Telekom bedava internet nasıl alınır? Son yıllarda mobil akıllı telefonların bir hayli çoğalmış olması, vatandaşların internet kullanım ölçülerinin de çoğalmasına neden oldu. Neredeyse her operasyonun internet ile yapılıyor olması hatlarında yer alan internetlerin bitmesine neden oluyor. Bu anlamda farklı zaman dilimlerine olabildiği gibi belli şartlara bağlı olan kampanyalar da olabiliyor. Siz de bir kullanıcı olarak Turkcell bedava internet hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey kesinlikle istekleri yerine getirmektir. Daha sonrasında rahatlıkla bu paketleri kullanabilir ve hiçbir şekilde de ücret ödemeyebilirsiniz. İşte son dakika haberleri ve detaylar takvim.com.tr'de


Turkcell Bedava İnternet

Bu çok farklı zaman dilimlerine olabildiği gibi belli şartlara bağlı olan kampanyalar da olabiliyor. Siz de bir kullanıcı olarak Turkcell bedava internet hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey kesinlikle istekleri yerine getirmektir. Daha sonrasında rahatlıkla bu paketleri kullanabilir ve hiçbir şekilde de ücret ödemeyebilirsiniz.

Hattınızın yapmış olduğu kampanyalara katılarak ve dolayısıyla da daha aktif bir kullanıcı olarak paket kazanmak ve bedava internet hizmetinden yararlanmak için ilk olarak turkcell uygulamasını indirebilirsiniz. Çünkü haftanın belli günlerinde bu uygulama sayesinde bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Salla Kazan uygulaması ile her hafta hediyeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine bunun yanında hattınızın indirmeni istediği uygulamaları indirerek hediyeler alabilirsiniz. Yükleme yaparken, özellikle de internet paketleri yaparken belli miktarlardaki yüklemelerden sonra hediye olarak yine internet hizmeti alabilirsiniz. Yine bunun yanında BİP uygulaması da internet kazanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Tüm bunları yaparak rahat bir şekilde Turkcell bedava internet kazanabilir ve gönül rahatlığıyla harcayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Birçok farklı telefon hattı kullanıcılarına belli şartları yerine getirdiklerinde veya direk ödül olarak karşılıksız internet veriyor. Bu sayede hem kendilerini tercih etmiş olan insanları bir nevi ödüllendiriyor hem de müşterilerinin memnun olacağı bir hizmet anlayışı ile hareket ediyor. Söz konusu bu telefon hatlarından birsi de Vodafone telefon hattıdır. Ülkemizde sahip olduğu üye sayısı ile en çok kullanılan ve tercih edilen şirketler arasında yer alıyor. Siz de eğer bir Vodafone kullanıcısı iseniz hattın sizden istediklerini yaparak bedava internet elde edebilirsiniz. Malum internet fiyatlarından sonra bu hizmet sizin için oldukça cazip olabilir. Siz de Vodafone bedava internet için uygulamaları indirebilir veya yüklemeler yapabilirsiniz.

   VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

   Dijtale özel başvurularda

   İlk 3 ay toplam 6GB internet hediye!

   Türk Telekom Bedava İnternet

   Günümüzde akıllı telefon kullanmayan kişi yoktur. Akıllı telefonlar pek çok insanın hayatını kolaylaştırmakla kalmıyor, birde sık internete giriş yapıp sosyal medya platformunda gezinen insanlar içinde avantajlar sağlıyor. Ancak akıllı telefonlarda internetten yararlanmak için telefon hatlarının internet paketleri yetmeyebilir. Bu durumda telefon hatlarının müşteri çekmek için uyguladıkları bir pazarlama yöntemi olan bedava internet uygulamasını Türk Telekom firması da uygulamaktadır. Türk Telekom bedava internet kampanyası için çok farklı uygulamalar vardır.

   TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR KAMPANYASI İLE 10 GB BEDAVA İNTERNET!

   Türkiye'de en çok aboneye sahip olan cep telefonu operatörleri arasında yer alan Türk Telekom başlatmış olduğu sil süpür uygulaması ile kullanıcılara 10 GB'a kadar bedava internet kazanma imkanı sunuyor.

   Uygulama üzerinden sunulan oyunları oynayarak tamamen ücretsiz bir şekilde cepten internet, sınırsız konuşma ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuluyor. Ancak kampanyaya katılmak için mutlaka öncesinde Türk Telekom online işlemler üzerinden kayıt olmanız gerekiyor