Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.06.2020 11:32
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.06.2020 11:32
ABONE OL

Beypazarı 2. etap kura sonuçları isim listesi! kura çekiliş sonuçları!

Beypazarı kura çekiliş sonuçları! kura sonuçları isim listesi sorgulama! TOKİ tarafından binlerce vatandaş ev sahibi olmaya devam ediyor. Başkan Erdoğan'ın himayesinde başlatılan 100 bin sosyal konut projesinde heyecan devam ediyor. Başvuru yapan vatandaşlar hak sahibi olup olmadığını kura çekilişleriyle öğrenebiliyor. 26 Haziran tarihli kura çekiliş takvimine göre Ankara’nın Beypazarı ilçesinde 400 konutluk 2. etap konutlarının kura çekilişi yapıldı. Çekilişin tamamlanmasının ardından gözler isim listesine çevrildi. Sonuçlar toki.gov.tr adresinden duyuruluyor. Haberimizde bulunan bağlantıya tıklayarak sonuçları öğrenebilirsiniz.

TOKİ Ankara Beypazarı kura çekilişi canlı yayın! TOKİ Ankara Beypazarı 2. etap kura sonuçları isim listesi!

TOKİ Ankara Beypazarı kura sonuçları isim listesi! TOKİ Ankara Beypazarı kura çekilişi canlı yayın! TOKİ tarafından inşa edilecek 100 bin sosyal konut projesinde hak sahipleri belli olmaya devam ediyor. Binlerce aile ev sahibi olma heyecanı yaşıyor. 26 Haziran'da yapılacak çekilişle TOKİ'nin Ankara Beypazarı'nda inşa edeceği 400 konutluk 2. etap hak sahipleri belli oluyor. Kura çekilişi TOKİ'nin Youtube sayfasından da canlı yayınlanıyor. İşte, TOKİ Ankara Beypazarı kura sonuçları isim listesi ve canlı yayın izleme ekranı!

TOKİ ANKARA BEYPAZARI KURA SONUÇLARI!

Sonuçlar henüz açıklanmadı. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sonuç sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz. Sonuçların bugün öğleden sonra açıklanması bekleniyor.

TOKİ ANKARA BEYPAZARI KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÖZLEŞME İMZALANMASI

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Temerküz Şubesinde (Daha sonra ilan edilecektir.) Gayrimenkul Satış Sözleşmesi ve kredi kullanım işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Sözleşme imzalama aşamasında;

Nüfus Müdürlüğünden adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Proje bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge,

Hane halkı gelirinin en fazla net 5.500 TL (İstanbul için 6.000 TL) olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,

Gerekli görüldüğünde istenebilecek ek belgeler ile birlikte ilan edilen tarihlerde ibraz ederek başvuru şartlarına sahip olduklarını kanıtlayacaklardır.

ÖDEMELER NASIL OLACAK?

Hak sahiplerine konutlar;
Satış fiyatının %10'u peşin (Başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar), kalan tutarın tamamı aylık % 0.49 oran ve 240 ay vade ile ödenecektir. (T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından konut alıcılarına kredi kullandırılacaktır.)

Taksit ödemeleri, sözleşme tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacaktır.

Projenin yeterli talebin oluşmaması veya mücbir sebepler nedeniyle projenin gerçekleştirilememesi halinde, başvuru bedeli belirlenecek geri ödeme takvimi çerçevesinde en kısa sürede faizsiz bir şekilde iade edilecektir.