Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.02.2020 Gazete
ABONE OL

kurulacak fabrikası için süreci başladı

kurulacak fabrikası için () süreci başladı. ÇED Genel Müdürlüğü'nün sitesinde yer alan duyuruda, şu ifadeler kullanıldı: " ili 'nde 'nin tarafından yapılması planlanan projesine ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. Süreç ile ilgili her türlü bilgiler ve projeye ilişkin görüş, soru ve öneriler 'ne veya 'na gönderilebilir."

Fabrika için ÇED süreci başladı
Yerli otomobilin kurulacak fabrikası için Çevresel Etki Değerlendirmesi () süreci başladı. ÇED Genel Müdürlüğü'nün sitesinde yer alan duyuruda, şu ifadeler kullanıldı: " ili 'nde 'nin tarafından yapılması planlanan Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi projesine ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. Süreç ile ilgili her türlü bilgiler ve projeye ilişkin görüş, soru ve öneriler 'ne veya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na gönderilebilir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.