Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.02.2020 Gazete
ABONE OL

5 ülkeye daha muafiyeti

, " ve Schengen bölgesi üyelerine yönelik rejimimizde bütünlük sağlamak adına Hırvatistan, İrlanda, Malta, Portekiz ve Norveç vatandaşlarına 2 Mart'tan itibaren 'ye gerçekleştirecekleri turistik amaçlı seyahatlerinde, her 180 günde 90 gün süreyle vize muafiyeti sağlanması kararlaştırılmıştır" dedi. Aksoy, vize muafiyeti sağlanmasıyla bu ülkelerle potansiyelinin artırılmasının ve diğer alanlardaki ikili ilişkilerin geliştirilmesinin amaçlandığını bildirdi.

5 ülkeye daha vize muafiyeti
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, " ve Schengen bölgesi üyelerine yönelik rejimimizde bütünlük sağlamak adına Hırvatistan, İrlanda, Malta, Portekiz ve Norveç vatandaşlarına 2 Mart'tan itibaren 'ye gerçekleştirecekleri turistik amaçlı seyahatlerinde, her 180 günde 90 gün süreyle vize muafiyeti sağlanması kararlaştırılmıştır" dedi. Aksoy, vize muafiyeti sağlanmasıyla bu ülkelerle potansiyelinin artırılmasının ve diğer alanlardaki ikili ilişkilerin geliştirilmesinin amaçlandığını bildirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.