Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.02.2020 11:05
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.02.2020 11:50
ABONE OL

Son dakika: duyurdu: 1 milyon kişiyi aştı

Son dakika haberine göre , Tekstil ve 'nda önemli açıklamalarda bulundu. , "Hazırgiyim ve tekstil sektöründe 1 milyon kişiyi aştı" dedi.

Bakan Pekcan duyurdu: 1 milyon kişiyi aştı
Tekstil ve 'nda konuşan , hazırgiyim ve tekstil sektöründe ın 1 milyon kişiyi aştığını belirtti.


KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI
'de ortaya çıkan Korona virüsün başa bela olduğunu söyleyen , "Bu Korona virüsü başımızın belası. Komşumuza kadar geldi. Dünyanın başının belası. Çin bu işle çok güzel mücadele ediyor. Ben kendilerini ayrıca tebrik ediyorum. Gerçekten çok ciddiye alarak bu işle mücadele ediyorlar. Tabii hayat da devam ediyor. Burada tekstil ve hazır giyimde büyük beklentiler var. İnşallah bunlar pozitife, artıya yönelecek ama tabii bunlar bir günde, geceden sabaha olacak şeyler değil. Bu bir çalışmanın sonucu, kapasite artırımının sonucu, kalitenin, tedarik zincirlerinde yer alabilmenin, tedarikçi onay sürecinde başarıyla tamamlamanın ve yeni pazarlara açılmanın da bir fırsatı olarak görebiliyoruz. Tabii hepsi bir süreç. Biz de bakanlık olarak bu süreçte her zaman olduğu gibi yine yanınızda olacağız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.