Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.02.2020 Gazete
ABONE OL

Özbekistan’da büyüyor

Yurt dışında en yaygın Türk bankası olan Ziraat Bankası, Özbekistan'daki 4'üncü şubesini açtı. Ziraat Bank Özbekistan'ın; Taşkent'te bulunan Operu, Yunusabad ve Kurumsal Şubesinden sonra 4'üncü şubesi Semerkant'ta hizmete girdi.

Özbekistan’da büyüyor
Yurt dışında en yaygın Türk bankası olan Ziraat Bankası, Özbekistan'daki 4'üncü şubesini açtı. Ziraat Bank Özbekistan'ın; Taşkent'te bulunan Operu, Yunusabad ve Kurumsal Şubesinden sonra 4'üncü şubesi Semerkant'ta hizmete girdi. 1993 yılında Özbekistan'ın ilk yabancı sermayeli bankası olarak faaliyetine başlayan Ziraat Bank Özbekistan, bankacılık faaliyetlerini 2017'den itibaren yüzde 100 Ziraat Bankası sermayedarlığında sürdürüyor. Ziraat Bankası, 18 ülkede 109 noktada bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.