Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.02.2020 Gazete
ABONE OL

Müjde torbası Meclis’te

2 milyon işyerinin yükünü hafifletecek 6 milyar liranın üzerinde asgari ücret desteğini içeren teklif Meclis'e sunuldu. Her işçi için aylık 75 lira asgari ücret desteği sağlanacak.

Müjde torbası Meclis’te
2 milyon işyerinin yükünü hafifletecek 6 milyar liranın üzerinde asgari ücret desteğini içeren teklif Meclis'e sunuldu. Her işçi için aylık 75 lira asgari ücret desteği sağlanacak. Aylık bağlanan maluller ve harp malullerinden çalışmaya devam edenlere, 20 yıllık sigortalılık süresi ve 5 bin gün prim şartıyla yaşlılık aylığı da bağlanabilecek. Gurbetçilere dövizli BES gelecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.