Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.01.2020 Gazete
ABONE OL

Teknofest Gaziantep’te

Dünyanın en büyük 2'nci havacılık festivali olan 'Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, bu yıl Gaziantep'te gerçekleştirilecek. T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, "Bundan sonra Teknofest'i 1 yıl Anadolu'da, 1 yıl İstanbul'da yapmayı hedefliyoruz" dedi.

Teknofest Gaziantep’te
Dünyanın en büyük 2'nci havacılık festivali olan 'Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, bu yıl Gaziantep'te gerçekleştirilecek. T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, "Bundan sonra Teknofest'i 1 yıl Anadolu'da, 1 yıl İstanbul'da yapmayı hedefliyoruz" dedi. Teknofest'in 22-27 Eylül tarihlerinde Gaziantep Havalimanı'nda yapılacağını söyleyen Bayraktar, şöyle konuştu: "Festivalin ilkinde 560 bin, ikincisinde 1 milyon 720 bin katılımcıyı ağırladık. Bu yıl çıtayı daha da yukarılara çekmeyi hedefliyoruz. Roketten uçan arabaya, otonom sistemlerden insanlık yararına teknolojilere kadar birçok farklı alanı içeren toplam 23 dalda 3 milyon euroyu aşan ödül yarışmaları için son başvuru tarihi 28 Şubat 2020."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.