Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.01.2020 Gazete
ABONE OL

Gayrimenkul rekora koşu

200'den fazla alana direkt olarak dokunan ve yüzbinlerce kişiye sağlayan gayrimenkulde, 2020 yılı ivme dönemi olacak. Başkan Vekili , " düşmesi ile birlikte insanların alım gücünde yaşanan yükselme, sektörümüze olumlu katkı sağlıyor. Karamsarlığı bırakmalıyız. her noktada iyiye gidiyor. Bunu gayrimenkul satışlarında yaşanan gelişmelerden anlamak mümkün. Sektörde asıl ivme 2020 ve sonrasında yaşanacak" dedi.

Gayrimenkul rekora koşu
200'den fazla alana direkt olarak dokunan ve yüzbinlerce kişiye sağlayan gayrimenkulde, 2020 yılı ivme dönemi olacak. Başkan Vekili Emir Sarıgül, " düşmesi ile birlikte insanların alım gücünde yaşanan yükselme, sektörümüze olumlu katkı sağlıyor. Karamsarlığı bırakmalıyız. her noktada iyiye gidiyor. Bunu gayrimenkul satışlarında yaşanan gelişmelerden anlamak mümkün. Sektörde asıl ivme 2020 ve sonrasında yaşanacak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.