Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.01.2020 16:19
  • Son Güncelleme: 14.01.2020 16:19

O tarih bekleniyor! 2020 Taşeron işçi ne zaman yapılacak? Tediye tarihleri açıklandı mı?

2020 yılı taşeron işçi ne zaman yapılacak? Taşeron ve kamuda çalışan işçilere ödenecek tediyelerin tarihleri on binlerce kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Taşeron ve kamu işçileri özellikle şu günlerde 2020 yılı hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Ödemelerle birlikte taşerondan kadroya geçen işçiler ve kamu işçileri ikramiye almaya hak kazanacak. Peki, taşeron işçileri tediye tarihleri açıklandı mı? İşte merak edilenler...

Taşeron işçi tediye ödemeleri ne zaman yapılacak?

Ocak ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde 2020 yılı tediye ödemeleri taşeron işçilerinin gündeminde bulunuyor. Kamuda işçi statüsünde çalışan her işçiye 1 yılda toplam 52 günlük tediye ödemesi yapılıyor. Ek ödeme ve ikramiye anlamına gelen tediye, dört eşit takside bölünüp ödeniyor. Peki, taşeron işçileri tediye ödeme tarihleri açıklandı mı? İşte detaylar...

2020 YILI TEDİYE ÖDEMELERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

4 farklı taksit halinde ödenecek tediye ödemelerinin Resmi Gazete'de yayımlanacak Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile belli olması bekleniyor. Karar yayımlandıktan sonra ilk iki ilave tediye ödemelerinin tarihleri açıklanacak.

2019 yılında 31 Ocak, 31 Mayıs, 9 Ağustos ile 13 Aralık tarihlerinde ilave tediye ödemesi yapıldı. Buna göre Ocak ayı tediye ödemelerinin Ocak ayı sonunda yatırılması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.