Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.12.2019 09:34
  • Son Güncelleme: 20.12.2019 10:50

Emekliye siz maaş avansı verilecek! Geri ödeme ise...

Emekli olup, emekli maaşının gelmesini bekleyenlere, 6 bin 62 lira tutarında maaş avansı veriyor. Tüm emeklilerin faydalanabileceği maaş avansının geri ödemesi taksitle yapılabilecek. siz maaş avansının tüm emekliler için geçerli olması adına çalışmalar devam etmektedir. Emekli maaşı bağlanmamış olan kişilere, maaş avansı imkanı sundu.

Emekliye faizsiz maaş avansı verilecek! Geri ödeme ise...

SGK, SSK ve Bağkur emeklisi için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda faizsiz maaş avansı başvuru şartları belli oldu. Şartlarını yerine getirenler emekliler yazılı başvuru yaparak maaş avansı kullanabilmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) başvuruda bulunmuş emeklilere asgari ücretin 3 katı oranında ödeme yapma imkanı sunuyor.

SGK emekli maaşı avans şartları:

* Emeklilik başvurusunu yapmış olanlar

* Emekli aylığı 90 gün geçmiş ve bağlanmamış olanlar

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.