Bugünkü
Takvim

5 ülkeye ihracat yapıyor

Girişimci , projesiyle başvurduğu ’den finansman desteği aldı, imalathane kurdu. Genç, burada ürettiği kemik çimentosunu 5 ülkeye ihraç ediyor.

5 ülkeye ihracat yapıyor
Isparta'da tıbbi cihaz sektöründe faaliyet gösteren bir firma, devlet desteğiyle kurduğu imalathanede ürettiği sağlık sektöründe kullanılan kemik çimentosunu 5 ülkeye ihraç ediyor. 2015'te 'in Ar-Ge İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı'na başvurdukları 'Kemik Çimentosu Seri Üretimi' projesiyle 400 bin lirası hibe, 550 bin liralık krediden faydalandıklarını anlatan girişimci Yavuz Genç, "Ürünlerimizi Azerbaycan, Ukrayna, Libya, Pakistan ve Mısır'a ihraç ediyoruz. Çok iyi geri dönüşler alıyoruz" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.