Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.11.2019 09:09
  • Son Güncelleme: 27.11.2019 11:04

birlikte kaç para oldu? İşte hesaplama

milyonlar tarafından oldukça merak ediliyor. Emekli maaşları birlikte ne kadar oldu? Sorusu gündeme geldi. 2020 yılı Ocak ayının yaklaşmasıyla birlikte maaşların kaç para olacağı da dört gözle bekleniyor. Bu bağlamda emekli maaşlarına ek ödemeler ve miktarı ile birlikte maaşların ne kadar olacağı emekliler tarafından araştırılmaya başlandı.

Emekli maaşları ek ödeme ile birlikte kaç para oldu?

Milyonlarca SSK SSK ve Bağkur emeklisi ek ödeme ile maaşlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. Bilindiği gibi her sene Ocak ve Temmuz ayında emekli maaşlarına zam yapılmaktadır. Emekliler heyecanla maaşlarına gelecek olan zam miktarını bekliyor. Zammın ne kadar olacağı az çok tahmin edilebiliyor. Yeni hesaplanan oranlara göre 2020 emekli maaşı 7.3 zamlanması bekleniyor.

SON DAKİKA EMEKLİ MAAŞI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yaklaşık 12 milyon emekli her yıl Ocak ve Temmuz ayını heyecanla beklemektedir. 2020 yılının Ocak ayına çok az bir zaman kaldı. Emeklilere yapılan maaş Emekli Sandığı ise enflasyon %5 in üzerinde olursa aradaki fark kadar zam yapılmaktadır.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.