Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.11.2019 10:11
  • Son Güncelleme: 04.12.2019 14:27

sını düşürecek yöntemler!

Havanın soğuması ile birlikte doğalgaz kullanımı başladı. Peki doğalgaz kullanımında nasıl tasarruf sağlanabilir? Bu durum faturaya olumlu yansır mı? sının az gelmesi için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Alacağınız küçük önlemlerle hem doğalgaz faturanızda yüzde 30-35 oranında tasarruf sağlayabilir hem de kaynaklarının verimli kullanmasına destek olabilirsiniz.

Doğalgaz faturasını düşürecek yöntemler!

FATURADA ÖNEMLİ ORANDA TASARRUF SAĞLAYIN
Bu yıl bir türlü kış gelmek bilmese de geceleri artık daha serin ve soğuk oluyor. Bu yüzden kombiler çalışmaya başladı. Havalar bu şekilde giderse doğal gaz faturası geçen yıla göre daha düşük kalacak. Ancak daha aralık, ocak ve şubat ayları var.

Dolayısıyla hazırlıklı olmakta ve faturaları düşürecek önlemleri bir yere not etmekte fayda var. Alacağınız küçük önlemlerle hem doğal gaz faturanızda yüzde30-35 oranında tasarruf sağlayabilir hem de enerji kaynaklarının verimli kullanılmasına destek olabilirsiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.