Bugünkü
Takvim

'a lı akını! Konsere geldiler...

’ın en çok dinlenen şarkıcısı Moein, ’da konser verdi. Komşu ülkeden Van’a özel turlar düzenlendi. Konsere akın eden 6 bini aşkın İranlı , Moein’in şarkılarıyla coştu.

Konsere geldiler
Van'da, 'dan gelen ler için her geçen gün yeni etkinlikler ve organizasyonlar düzenleniyor. Son olarak İranlı ünlü şarkıcı Moein, 'da sahne aldı. 1979 devriminin ardından ABD'ye yerleşen ve ülkesine girişi yasaklanan Moein, İranlılar'ın Van'a akın etmesine neden oldu. Kente konser için 6 bini aşkın İranlı geldi. İran'da 'Hoca' diye anılan ve en çok dinlenen şarkıcı olan Moein için; İran'ın Tahran, Tebriz, İsfahan, Şiraz ve Meşhed gibi büyük kentlerinden Van'a özel turlar düzenlendi. Moein hayranları, konser öncesi salona girmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Şarkıcının hayranları, salonu doldurup eğlendi.


Moein

OTELLER YÜZDE 100 DOLDU
Yılın
10 ayında Van'a giriş yapan turist sayısı 500 bini aşarken, bu rakamın büyük çoğunluğunu İranlı turistler oluşturdu. Rakamın 700 bini aşması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.