Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.10.2019 17:47
  • Son Güncelleme: 23.10.2019 17:47

nasıl alınır? Annelere aylık 650 TL başvuru nasıl ve nereden yapılır?

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından bir süre önce proje kapsamında annelere 650 liralık kreş desteği sağlanacağı duyurulmuştu. Şu an 7 pilot ilde başlayan başvurularının nasıl yapıldığı hakkında araştırmalar araştırılmaya başlandı. Peki, çalışan annelere kreş desteği nasıl alınır? Annelere aylık 650 TL başvuru nasıl ve nereden yapılır?

Çalışan annelere kreş desteği nasıl alınır?

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Avrupa Birliği ile ortak bir şekilde hazırlanan "Çalışan annelere kreş desteği" projesi hakkındaki detaylar merak ediliyor. Milyonlarca çalışan anne şimdi "Çalışan annelere kreş desteği nasıl alınır?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, annelere aylık 650 TL başvuru nasıl ve nereden yapılır? İşte proje hakkında bilgiler...

ÇALIŞAN ANNELERE KREŞ DESTEĞİ HANGİ İLLERDE VERİLİYOR?

Çalışan annelere kreş desteği ilk olarak 7 pilot verilmeye başlanacak. Bu iller arasında Ankara, Antalya, Bursa, Elazığ, İstanbul, İzmir ve Malatya yer alıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.