Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.10.2019 12:52
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 12:52

var mı? Sigaraya yeni zam gelecek mi? 9 Ekim JTİ, BAT, Philip Morris güncel sigara fiyat listesi

Sigaraya yeni zam geleceği iddiaları sosyal medyada dolaşmaya devam ediyor. Sigara fiyatlarına yapılan 3'er TL zammın ardından 5 TL zam yapılacağı iddia edilmiş, British American Tobacco Türkiye resmi açıklama ile bu iddiaları yalanlamıştı. Peki, yeni var mı? gelecek mi? İşte 9 Ekim JTİ, BAT, Philip Morris güncel sigara fiyat listesi...

Sigaraya yeni zam gelecek mi?

Sigara zammı var mı? Geçtiğimiz aylarda sigaralara 3'er TL zam yapıldı. Bu gelişmelerin ardından sosyal medya kullanıcıları tarafından sigaraya 5 TL zam yapılacağı iddia edilmişti. Daha sonra British American Tobacco Türkiye tarafından yapılan açıklama ile bu iddialar yalanlanmıştı. Sosyal medyada dolaşan zam iddiaları sonrası sigara tiryakileri zam gelip gelmeyeceği yönünde araştırmalara başladı. Peki, sigara zammı var mı? Sigaraya yeni zam gelecek mi? İşte 9 Ekim JTİ, BAT, Philip Morris güncel sigara fiyat listesi...

SİGARAYA YENİ ZAM GELECEK Mİ?

Sigaraya yeni zam konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor. Sigaraya zam yapılıp yapılmayacağı konusunda JTİ, BAT ve Philip Morris tarafından resmi açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak.

O SİGARAYA 1 TL ZAM YAPILDI

Japon Tobacco International grubuna ait bir sigaraya zam yapıldığı bildirildi. Sigara satış yerlerine gönderilen yeni listede, 13 TL olan Monte Carlo Night Blue sigarasına 1 TL zam yapıldığı öğrenildi. Buna göre, Monte Carlo Night Blue sigarası 14 TL'den satılıyor.

2019 güncel sigara fiyatları için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.