Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.09.2019 16:56
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.09.2019 16:58
ABONE OL

, ’da inşaat sektörünü bir araya getirdi

’da gerçekleşen Proestate Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı Forumu’na , Para ve Forbes dergileri ile katıldı. Turkuvaz Medya’nın ana sponsorluğunda forum içinde düzenlediği özel etkinliğe çok sayıda üst düzey isim katıldı.

Turkuvaz Medya inşaat sektörünü bir araya getirdi

'da gelenekselleşen Proestate Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı Forumu, bu yıl 13. kez kapılarını açtı. 18-20 Eylül tarihleri arasında Radisson Collection Hotel Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen forum, 800'den fazla uluslararası gayrimenkul şirketinden 2 bine yakın uzmanı bir araya getirdi. 200 konuşmacının bilgi ve tecrübelerini paylaştığı forumda, da Para ve Forbes dergileri ile yerini aldı. Turkuvaz Medya'nın ana sponsorluğunda forum içinde düzenlediği özel etkinliğe çok sayıda üst düzey isim katıldı. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. , Moskova Hükümeti Yeni Bölge Geliştirme Dairesi Başkanı Vladimir Zhidkin, Moskova Türk Büyükelçiliği Geçici Maslahatgüzarı Zeynep Gündüz ve Proestate Forum Direktörü Pavel Goncharov'un birer konuşma yaptığı özel etkinlikte, uluslararası gayrimenkul firmalarının temsilcileri ve yatırımcılar bilgi paylaşımı yapma fırsatı buldu.

"Küresel Büyümenin İki Başkenti" temalı özel etkinlik, ve Türkiye arasındaki sektörel bağların güçlendirilmesine yönelik önemli bir adım olarak kaydedildi. Turkuvaz'ın özel etkinliğine, Gayrimenkul, THY Moskova Ofisi, İTO, JSC İşbank, Lal Değerleme ve RJ Models gibi önde gelen kurumların yetkilileri katıldı.

"EKİM'DE MUTABAKAT ZAPTI İMZALANACAK"
TC Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar, Turkuvaz Medya'ya katkılarından dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları aktardı: "İki ülke liderleri arasında son yıllarda artan pozitif ilişkilerin ticari ilişkilerimize de pozitif katkı sunacağına inanıyorum. İki ülke arasında 100 milyar dolar olan ticaret hacmi hedefimize çok kısa sürede ulaşacağımızdan şüphem yok. Konut ve emlak alanında Rusya İnşaat Bakanı Vladimir Yakuşev ile detaylarını konuştuğumuz mutabakat zaptı, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ile Yakuşev arasında Ekim ayında imzalanacak."