Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.09.2019 09:15
  • Son Güncelleme: 26.09.2019 11:31

Taşerona mı ne kadar? ve ...

Taşeronda kadroya geçiş işlemleri tamamlanan işçilere idarelerce uygulanmak üzere, Yüksek Hakem Kurulu tarafından karara bağlanan ve 31 Ekim 2020 tarihine kadar uygulanacak olan toplu iş sözleşmesinin ücret, mali ve sosyal haklara ilişkin hükümleri yayımlanmıştı. Buna göre merakla beklenen 2 yıllık maaş ları, izinler ve eğitim yakacak gibi ek ücretleri belli oldu.

Taşerona asgari ücret zammı ne kadar? İkramiye ve ek ödeme...

Kamu çalışanı taşeronlara maddi destek yolda! Taşeronlar için oldukça önemli olan konuların başında ikramiye tediye ödemeleri geliyor. Ayrıca devlet tarafından öğrenim yardımı adı altında her çocuk için ödeme yapılıyor. Yapılacak olan ödemelerin 3 çocuk ile sınırlı olduğu ilan edilirken, öğrenim seviyesinde göre de verilecek meblağ farklılık gösteriyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.