Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.09.2019 09:02
  • Son Güncelleme: 26.09.2019 11:02

60 -120 ay konut kredisi oranları merak ediliyor

, ve Vakıfbank, ay başında konut oranlarında indirime giderek, ikinci el dahil tüm konutlar için aylık faizi yüzde 0,99'dan başlayan oranlara düşürürken, vadeleri de kamu larının tarihinde ilk kez 120 aydan 180 aya kadar yükseltmişti.

Kredi faiz oranlarının düşmesi büyük bir sevinç yaşattı. Konut, araba ve bireysel kredilere talep paylaması yaşandı. Son olarak Halkbank dün faiz oranlarını düşürmüştü. Bu bağlamda şimdi Eylül ayı konut kredisi faiz oranları oldukça merak ediliyor. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın ardından özel bankalarda kredi faiz oranlarında indirime gitti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.