Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 31.08.2019 09:14
  • Son Güncelleme: 17.09.2019 11:47

Eylül 2019 ucuz konut ilanları yayınlandı

ev düşü kuran vatandaşlarımızı ev sahibi oluşturmaya devam ediyor. Bu anlamda Eylül ayında binlerce konut satışa çıkacak. Şu ana kadar 50 projede 27 bin 66 gerçek sahibi belirlendi. TOKİ vatandaşlarımızı ev sahibi yapmaya devam ediyor. Kura çekilişinde ismi çıkmayanlar üzülmesin TOKİ'den yeni alternatifler geldi.

Eylül 2019 TOKİ ucuz konut ilanları yayınlandı

Eylül ayı için TOKİ'den ucuz konut ilanları yayınlandı. TOKİ 306 liradan başlayan taksitler ile evleri satışa sundu. Bu konutlar için son başvuru tarihi de 30 Eylül ve 31 Aralık olarak dört farklı gruba ayrılıyor. Tablodan son başvuru tarihlerini inceleyebilirsiniz. Yayımlanan yeni liste ile beraber TOKİ ev sahibi olmak isteyen alt gelir grubu vatandaşlar için çekilişsiz kurasız açık satış yöntemi ile sadece 10 bin lira peşinatla ev sahibi olma imkanı sundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.