Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.08.2019 07:23
  • Son Güncelleme: 27.08.2019 12:24

'den ye ev fırsatı açıklaması yapıldı

ucuz konut satışları ile sadece 12 bin lira peşinat ve 401 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi yapacak yeni konut ilanları yayımladı. Ağustos 2019 TOKİ alt gelir grubu konut projeleri Türkiye Geneli Satış İlanları detayları haberimizde... TOKİ projeleri üzerinden ev sahibi olmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken kurum tarafından yayımlanan ilanları takip ederek her ilanda belirtilen başvuru tarihleri arasında TOKİ ev alma başvurusu yapmaktır.

TOKİ'den 400 lira taksitle asgari ücretliye ev fırsatı

TOKİ'den dar gelirlilere asgari ücretle çalışanlara büyük müjde geldi. Ucuz konut satışı yapılacak yeni TOKİ ihale ilanları yayınlandı. Bu bağlamda kişilerin tek yapmaları gereken müessese tarafından yayımlanan ilanları takip ederek her ilanda belirtilen müracaat tarihleri içinde TOKİ ev alma başvurusu yapmaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.