Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.07.2019 10:48
  • Son Güncelleme: 29.07.2019 11:12

e ve 'ye haberi geldi mi?

Milyonlarca işçi ve işvereni ilgilendiren te 2019 Ocak ayında yapılacak oranı şimdiden merak ediliyordu. İşçi ve işveren şimdiden gözünü asgari ücret zammı haberlerine çevirmişti. Milyonlarca işçinin ve işverenin merakla beklediği asgari ücret pazarlıkları Aralık ayından itibaren başlamıştı.

Enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte emekli maaş zammı ve işyar maaş zammı yapıldı. Bu anlamda asgari ücret ile çalışanlar dikkatlerini TC Aile, Çalışma ve toplumsal Hizmetler Bakanlığına çevirdi. İşte Ocak ayında yüzde 26,05 oranında zamlanan asgari ücret için tüm gelişmeler...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.