Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.07.2019 00:59
  • Son Güncelleme: 18.07.2019 01:54

Bağ-Kur emeklisi maaşları ne zaman ödenecek? Zamlı maaşlar hangi tarihte yatırılacak?

Emekli vatandaşlar 3 Temmuz'da zam oranlarının belli olmasıyla zamlı maaşların yatırılacağı tarihleri araştırmaya başlamıştı. SSK ve Bağ-Kur emeklisi maaşların ödeneceği tarihi merak ediyor. Peki, Bağ-Kur emeklisi maaşları ne zaman ödenecek? Zamlı maaşlar hangi tarihte yatırılacak? İşte cevabı...

Bağ-Kur emeklisi maaşları ne zaman ödenecek? Zamlı maaşlar hangi tarihte yatırılacak?

Temmuz ayında emeklilere yüzde 5, memurlara ise yüzde 6 oranında zam yapıldı. Zam oranlarının belli olmasıyla birlikte SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarının ne zaman yatırılacağını merak ediyordu. Emeklilerin merakla beklediği tarihler açıklandı.

EMEKLİ MAAŞLARI NE ZAMAN ÖDENECEK?

SSK emeklileri 17-26 Temmuz, Bağ-Kur emeklileri 25-29 Temmuz arasında yeni maaşlarını hesabında görecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.