Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.06.2019 10:37
  • Son Güncelleme: 26.06.2019 10:37

İstanbul kura sonuçları nasıl öğrenilir? Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları isim listesi yayınlandı mı?

'nin 50 bin sosyal konut projesi kapsamında İstanbul Başakşehir Kayabaşı'nda inşa edilen 2+1 2.338 ve 3+1 2.129 olmak üzere toplam 4467 konut için kura çekilişi saat 10.00'da başladı. Ev sahibi olma hayaliyle başvuru yapan vatandaşlar kura sonuçlarını araştırıyor. Peki, nasıl öğrenilir? Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları isim listesi yayınlandı mı?

TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir?

İstanbul TOKİ kura sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) 50 bin sosyal konut projesi kapsamında İstanbul'da 5 projede dar ve orta gelirli vatandaşlar için toplanan taleplerin ardından, ilk kuralar Başakşehir Kayabaşı'nda başladı. Başvuru yapan binlerce vatandaş, kura sonuçları için merak içinde. Peki, TOKİ İstanbul kura sonuçları nasıl öğrenilir? Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları isim listesi yayınlandı mı? İşte konu ile ilgili tüm detaylar...

TOKİ İSTANBUL KURA SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

TOKİ tarafından İstanbul'da 5 projede dar ve orta gelirli vatandaşlar için toplanan 6 bin 300 konutun kura çekimi için heyecanlı bekleyiş sürüyordu. Bu projenin içinde yer alan 4467 konut inşa edilen Başakşehir Kayabaşı'nın kuraları 26 Haziran saat 10.00'da çekilmeye başlandı. Vatandaşlar, büyük bir heyecanla ev sahibi olup olamadığını araştırıyor.

Bugün 2+1 nitelikli 2 bin 338 konutun kuraları çekiliyor. Yarın (27 Haziran) ise 3+1 nitelikli 2 bin 129 konutun kurası çekilecek. Kura çekilişi tamamlandıktan sonra, isim listesi TOKİ'nin resmi internet adresi üzerinden erişime açılacak.

Başvuru sahipleri, TOKİ'nin https://www.toki.gov.tr/satis/tr/kura/ adresi üzerinden kura sonuçlarını sorgulayabilecekler.

KURA SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.