Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.05.2019 09:51
  • Son Güncelleme: 28.05.2019 09:51

28 Mayıs bayram ikramiyesi ne an veriliyor ! zammı var mı?

mı var mı? Bayram ikramiyesi ne zaman veriliyor . Milyonlarca emekliye devlet tarafından ödenen 1000 liralık bayram ikramiyesi için araştırmalar başladı. Peki 2019 yılının emekliye ilk ödeme ne zaman yapılacak? İşte emekliye bayram ikramiyesi ödenecek günler. Milyonlarca emekliye bayram ikramiyesi 'ta yatırılacak. ikramiyesi 31 Mayıs'ta hesapta olacak. Ramazan Bayramı 2019 yılında 4, 5 ve 6 Haziran'da kutlanacak. 3 Haziran arefe günü pazartesiye denk geliyor ve bankalar yarım gün çalışıyor. 1 ve 2 Haziran da hafta sonuna denk geldiği için maaşların ödenme tarihlerini haberimizin detayında paylaştık.

Emekli maaşı Ramazan Bayramı ikramiyesi milyonlarca emekli tarafından oldukça merak ediliyor. Geçen sene Ramazan ve Kurban bayramlarında emekli vatandaşlara 1000'er TL bayram ikramiyesi ödenmişti. Uygulamadan oldukça memnun olan emekliler ise ikramiyenin bu sene de ödenmesini istiyor. Hükümet bayram öncesi emeklilere müjdeyi verdi. Milyonlarca emekliye bayram ikramiyesi 31 Mayıs'ta yatırılacak. Emeklilerin Ramazan Bayramı ikramiyesi 31 Mayıs'ta hesapta olacak. Bu arada TÜED'den : Bin lira ikramiyeye en az yüzde 26 zam yapılsın, emeklilerimize yeni bir bayram müjdesi olsun açıklaması yapıldı. Emekli ikramiyesinden SGK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri yararlanıyor. Peki emekli maaşı Ramazan Bayramı ikramiyesi zammı var mı?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.