Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.05.2019 18:56
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.05.2019 18:59
ABONE OL

nda son durum ne? Meclis'e gelecek mi? İşte son gelişmeler...

Emeklilik için gün sayan birçok kişi ndaki son gelişmeleri merakla araştırıyor. Meclis'in çalışmalarına başlamasından itibaren 'nin Meclis gündemine gelip gelmeyeceği ise merak konusu. İşte erken emeklilik yasası hakkında son durum...

Erken emeklilik yasasında son durum ne?

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde çalışmalar son günlerde yoğun bir şekilde devam ediyor. ndaki son durum bu nedenle birçok vatandaş tarafından araştırılıyor. Emekli olmak için gün sayan vatandaşlar yasası hakkındaki son gelişmeleri merak ediyor. Yasanın Meclis gündemine gelip gelmeyeceğini ise merak konusu. İşte erken emeklilik yasasında son durum...

ERKEN EMEKLİLİK YASASINDA SON DURUM NE?

Meclis çalışmalarına şu sıralar yoğun bir şekilde devam ediyor. Uzun süredir gündemi meşgul eden EYT, vatandaşların yoğunlukla araştırdığı konuların başında geliyor. Vatandaşlar erken emeklilik yasasındaki son gelişmeler hakkında bilgi edinmek istiyor.

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI BİNALİ YILDIRIM'DAN EYT AÇIKLAMASI

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım cuma namazını Eyüpsultan Camii'nde kıldı. Cami çıkışında vatandaşlarla tek tek tokalaşan Yıldırım, yoğun ilgiyle karşılaştı.Gazetecilere açıklamalarda bulunan Yıldırım, "Seçim koordinasyon merkezimiz bugün Eyüpsultan'da program hazırlamışlar. Bu çerçevede buradayız. Buradan programa gideceğiz" şeklinde konuştu.

Emeklilikte yaşa takılanlar için daha önce 'biraz sabır' dediği hatırlatılan Yıldırım, "Bakanlığımız çalışmalarını yapıyor" şeklinde konuştu.

MHP LİDERİ BAHÇELİ'DEN EYT AÇIKLAMASI

MHP lideri Devlet Bahçeli EYT hakkında, "Bizim seçim beyannamemizde bu konu var. Ayrıca milletvekili arkadaşlarımız bu konu üzerinde de çalıştılar. Hatta meclise bir teklif de sundular. Ancak 49 milletvekiliyle bunu çıkartmamız mümkün değil. Birde bunun şu anki maliyeti Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı iç ve dış sorunlar içerisinde ille de bunu çıkartacağız diyerek kimseyi kandırmaya da gerek yok. Şu an için bunun çıkması mümkün değil." şeklinde konuştu.