Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.05.2019 21:33
  • Son Güncelleme: 20.05.2019 21:33

Emekli Meclis'e gelecek mi? İntibak zammı nedir, kimler alacak? İşte son durum...

ndaki son durum milyonlarca emekli vatandaş tarafından merak edilen konular arasından yer alıyor. Eğer emekliye intibak düzenlemesi yapılırsa SSK ve Bağ-Kur'lu olan vatandaşların emekli maaşı zamlanacak. Peki, intibak zammı ne kadar olacak? İşte intibak yasasına dair son detaylar...

Yaklaşık 12 milyon vatandaş intibak yasasındaki son durum hakkında gelişmeleri öğrenmek istiyor. İntibak yasasında düzenleme yapılırsa SSK ve Bağ-Kur'lu olan vatandaşların emekli maaşları zamlanacak. Bu nedenle intibak yasasının Meclis'e gelip gelmeyeceği merak ediliyor. İşte intibak yasasındaki son gelişmeler...

İNTİBAK YASASINDA SON DURUM NE?

Emekli olan vatandaşların intibak yargı süreci için heyecanlı bekleyişleri sürüyor. İntibak yasasına ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklamaya yapıldığında haberimizin içinde bulabilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.