Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.05.2019 19:10
  • Son Güncelleme: 18.05.2019 00:32

de son durum nedir? 3600 ek gösterge ne zaman yasalaşacak ve kimleri kapsayacak?

de son durum polis, hemşire, öğretmen ve din görevlileri tarafından büyük bir merakla araştırılıyor. 3600 ek göstergede son durumun ne olduğuna ilişkin detayları sizin için derledik. İşte 3600 ek gösterge ne zaman yasalaşacak ve kimleri kapsayacak sorularının yanıtı...

3600 ek gösterge yasasını bekleyenler yapılacak son dakika açıklamalarını merakla takip ediyor. 3600 ek göstergenin kabul edilmesi durumunda pek çok memurun maaş, emekli maaşı ve emekli ikramiyelerinde artış olacak. İşte yüz binlerce kişinin araştırdığı 3600 ek göstergede son durum...

3600 EK GÖSTERGEDE SON DURUM NE?

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde bu konunun Meclis çalışmalarına başladıktan sonra ilk gündeme gelecek konulardan olduğunu belirtilmişti. Meclis takvimine göre, bu ay içinde gündeme gelmesi öngörülen yeni düzenlemeye ilişkin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı ile ilgili bakanlıkların çalışmaları sürüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.