Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.04.2019 17:31
  • Son Güncelleme: 25.04.2019 17:37

Çirkin planları ellerinde patlayan fırsatçılar tonlarca soğanı çürümeye bıraktı

'nın Polatlı ilçesinde, fiyatlar yükseldikten sonra satmak üzere soğan depolayan fırsatçılar, çirkin planları ellerinde patlayınca tonlarca soğanı çürümeye bıraktı.


'nin "soğan deposu" 'dan gelen görüntüler bu kadarına da pes dedirtti! Çirkin planları ellerinde patlayan fırsatçılar, tonlarca soğanı çürümeye bıraktı. A Haber'in ulaştığı görüntülerde, stokçuların fiyatlar yükseldikten sonra piyasaya sürülmek üzere depoladığı tonlarca soğanı planları tutmayınca çürümeye terk ettiği görülüyor.

İNCELEME BAŞLATILDI
Gelen son dakika bilgisine göre; ve , 'nın Polatlı ilçesinde çürümeye terk edilen soğanlarla ilgili inceleme başlattı.

kalan karakter 1000

Cözüm? Cözüm?

bundan bir hayir olur... ülkemizdeki issiz gencleri toplayin, onlara bir is imkani taniyin, atilan ZEBZE ve MEYVELERI toplayip dogal GÜBRE üretmeleri icin yardim ve kisa egitim verin, her olaydan bir HAYIR olsun yani.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.04.2019 14:39
mehmet mehmet

parayı çürümeyen soğandan almışlardır. reise kötülemek için fiat artışı yapıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.04.2019 20:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.