Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.04.2019 13:26
  • Son Güncelleme: 16.04.2019 13:26

2018 yılının en başarılı acentelerini ödüllendirdi

, geçtiğimiz yılın en başarılı acentelerini Giresun'da düzenlenen bir programla bir araya getirdi. Burada başarılı acentelere ödülleri de verilirken, törende konuşan AnadoluJet Başkanı Şamil Karakaş, "Ülke turizmine desteklerinden dolayı dereceye giren tüm acentelerimizi kutluyorum." dedi.

2018'in yılının en başarılı acenteleri ödüllendirildi

, 2018 yılının en başarılı acentelerini Giresun'da düzenlenen programda bir araya getirdi.

Giresun Valisi Sn. Harun Sarıfakıoğulları, Giresun milletvekilleri Sn. Cemal Öztürk, Sn. Kadir Aydın ve Sn. Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Sn. Aytekin Şenlikoğlu, Ordu ve Giresun'un kıymetli oda temsilcileri, turizm-otelcilik sektörü yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşen galada dereceye giren acentelere ödülleri takdim edildi.

Törende konuşan AnadoluJet Başkanı Şamil Karakaş "Ülke turizmine desteklerinden dolayı dereceye giren tüm acentelerimizi kutluyorum. Doğal ve tarihi birçok zenginliği bünyesinde barındıran Anadolu topraklarının tanıtımına katkı sağlayacak projelere desteğimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek " dedi.

Program çerçevesinde acente temsilcileri Giresun'un tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde keşfetme imkânı buldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.