Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.04.2019 11:32
  • Son Güncelleme: 13.04.2019 11:32

Turkuvaz Medya “İpekyolu Kariyer Fuarı”nda

Türkiye genelinde Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilen ve 10 paydaş üniversitenin katılımı ile Gaziantep Üniversitesi ev sahipliğinde 7'ncisi düzenlenen “İpekyolu Kariyer Fuarı” başladı. Fuarda Turkuvaz Medya Grubu'nun standı büyük ilgi gördü.

Turkuvaz Medya “İpekyolu Kariyer Fuarı”nda

İpekyolu Kariyer Fuarı'nda gençlerin sorusunu yanıtlayan Turkuvaz Medya İşe Alım ve Yetenek Yönetim Müdürü Arzu Ardıç Çil, "Yöneticilerimizi kendi arkadaşlarımız arasından çıkarmayı ilke edinmiş bir kurumuz. Bu nedenle genç arkadaşlarımızla buluşacağımız böyle fırsatları kaçırmıyoruz" diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Salim Atay, Gaziantep Valisi Davut Gül ve Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür, Turkuvaz Medya Grubu'nun standını da gezerek, özellikle katılımı ve yoğun ilgi nedeni ile teşekkürlerini bildirdiler.

İşte fuardan kareler:
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.