Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.03.2019 08:25
  • Son Güncelleme: 26.03.2019 12:54

Bakan çiftçiye müjdeyi verdi! Mart sonuna kadar milyarlarca lira ödenecek

, çiftçiye verilen desteğin süreceğini açıkladı. Pakdemirli geçtiğimiz gün başlayan 8 milyar 777 milyonluk destek ödemeleri ile ilgili olarak ise "8 milyar 777 milyon desteği çiftçimize Mart ayının sonu itibariyle ödemiş olacağız." dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarım sektörüne desteği öncelik edindiklerini belirterek, "8 milyar 777 milyon desteği çiftçimize Mart ayının sonu itibariyle ödemiş olacağız" dedi.

Amasya'nın Suluova ilçesinde tarım ve orman sektörünün değerlendirildiği toplantında üreticiler ve sektör temsilcileriyle buluşan Bakan Pakdemirli, "Diğer sektörlere verilmeyen destekler öncelikle tarım sektörüne veriliyor. Sizleri rahatlatmak için destekleri öne çektik. Ocak, Şubat ve Mart ayları toplamı 8 milyar 777 milyon desteği çiftçimize Mart ayının sonu itibariyle ödemiş olacağız" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.