Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.03.2019 13:26
  • Son Güncelleme: 12.03.2019 17:25

'den çiftçilere büyük müjde: Yüzde 30 daha fazla ödeyerek alacağız

'ta ve 'nda konuşan Tarım ve , çiftçilere ve besicilere peş peşe müjde verdi. , dövizden en çok etkilenen sektörün tarım sektörü olduğunu belirterek, "İnşallah bu sene Toprak Mahsulleri Ofisi olarak sizlerin mahsullerinizi ürünlerinizi en iyi fiyatla alacağız. En az yüzde 25-30 daha fazla ödeyerek alacağız" dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kars'taki Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı'nda konuştu. "Yeni dönemde bakanlığımızın hayvancılık vizyonunu serhat şehrimiz Kars'tan başlatıyoruz." diyen Bakan Pakdemirli, çiftçilere, arıcılara ve besicilere art arda müjde verdi.

İşte Bakan Pakdemirli'nin açıklamaları:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.