Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.02.2019 15:39
  • Son Güncelleme: 13.02.2019 15:40

ne zaman yürürlüğe girecek? , kimleri kapsıyor?

Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren yasası ile ilgili bilgiler merak ediliyor ve gündemde sıkça araştırılıyor. Polis, hemşire, öğretmen ve din görevlisi gibi farklı alanlarda hizmet veren kamu personelinin maaşlarına katkı sağlayan 3600 ek gösterge ile ilgili son gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.

Son günlerde gündemi meşgul eden konulardan biri de 3600 ek gösterge olarak karşımıza çıkıyor. Memur vatandaşlar için büyük önem taşıyan 3600 ek gösterge arttığında emekli maaşı ve ikramiyeleri de artacağından heyecanlı bekleyiş de başladı.

Peki 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak, kimleri kapsayacak? İşte tüm detaylar...

3600 EK GÖSTERGE NE ZAMAN YÜRÜRLÜĞE GİRECEK?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.