Bugünkü
Takvim

Fırsatçılar çamaşır deterjanlarına da el attı

Fırsatçılar bir türlü durulmadı. Çamaşır deterjanlarına da el attı. Piyasada arasında satılan 4,5 kiloluk Ariel Matik Dağ Esintisi’nin fiyatı 53,20 liraya kadar çıktıZamseverler
dövizdeki dalgalanmayı fırsat bildi. Etiketleri değiştirdikçe değiştirdi. Ne topyekun mücadele ne de gerileyen dövizler onları durduramadı. Marketlerde ceza yiyen fırsatçılar şimdi de internet üzerinde türedi. Ariel'in 4.5 kilogramlık dağ esintisi parfümüyle sattığı toz deterjanlar son fırsat furyasında 30 liralara kadar çıktı. N11 isimli internet sitesinde bir satıcının fiyatı ise fırsatçılıkta sınır tanınmadığını gösterdi. Deterjanın fiyatı 53,20 olarak basıldı. Bunu gören tüketici "Bu kadar da olmaz" yorumunu yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.