Bugünkü
Takvim

Deterjanda kur fırsatçılığı!

Tezgahtaki lar, sanal aleme sıçradı. Dalin Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı 92.95 ’den satışa çıkarıldı. Aynı firmanın bebek yağı ise 71.60 liraydı...
K
ur fırsatçıları zamları temizlik ürünlerine de yansıttı. Şampuanı deterjanı el yaktı. Özellikle bebek ürünlerinin fiyatları herkesi şaşırttı. Dalin Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı hepsiburada.com adlı internet sitesinden 92.95 TL'ye satışa çıkarıldı. Bu fiyat, soppigo adlı satıcınındı. Aynı ürün için Atta Bebek 36.90 TL, Şirin Baby Kidrs firması ise 41.99 TL'den satış açtı. Dalin Bebek Yağı'nın 500 ml'lik fiyatı ise soppigo'da 71.60 liraydı. Diğer satıcılarda ise daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktaydı.

'FARK DENETLENSİN'
Dalin Bebek Şampuanı 1000 ml ise hepsiburada.com'da 53.65 liraydı. Bu farkı gören vatandaşlar internet sitesine sert çıktı. Tüketiciler "Hem firma hem de internet sitesi ürünlerin fiyatlarını mutlaka denetlemeli" açıklamasını yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.